Medewerkers bureau

Anke Vervoord
Directeur
E-mail: a.vervoord@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Karin van de Korput
Controller
E-mail: k.vandekorput@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Het secretariaat

Liesbeth Baldee
Officemanager
E-mail: l.baldee@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Emilie d'Abo
Directiesecretaresse
E-mail: e.dabo@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Miranda Korenberg
Secretaresse team individuele belangenbehartiging
E-mail: m.korenberg@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Miranda van den Boogert
Secretaresse team collectieve belangenbehartiging
E-mail: m.vandenboogert@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Natascha Hollanders-Groot
Administratief/secretarieel medewerker
E-mail: n.hollanders@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Team collectieve belangenbehartiging

Hans van Laarhoven
Teammanager collectieve belangenbehartiging
E-mail: h.vanlaarhoven@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Anne Kors-Walraven
Adviseur
E-mail: a.walraven@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Anne-Margreet Strijbis
Relatiemanager zorgprofessionals
E-mail: a.strijbis@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Annemarie Auwerda
Adviseur
E-mail: a.auwerda@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Inge van den Broek
Adviseur
E-mail: i.vandenbroek@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Jos van Erp
Adviseur
E-mail: j.vanerp@verwijder-dit.hartstichting.nl

Daphne Bloemkolk
Adviseur
E-mail: d.bloemkolk@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Karin Idema
Adviseur
E-mail: k.idema@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Anjo Kersbergen
Relatiemanager patiëntengroepen
E-mail: a.kersbergen@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Marlieke Janssen-ten Haaf
Relatiemanager patiëntengroepen
E-mail: m.janssen@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Inge Schalkers
Relatiemanager Patiënt
E-mail: i.schalkers@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl 

Regioconsulenten

Annelies Hofman
Regioconsulent
E-mail: a.hofman@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Jeanette Stamps
Regioconsulent
E-mail: j.stamps@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Maaike Ligtvoet
Regioconsulent
E-mail: m.ligtvoet@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Maryke van der Kam
Regioconsulent
E-mail: m.vanderkam@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Josien van Essen
Regioconsulent
E-mail: j.vanessen@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Team individuele belangenbehartiging

Ilse Eijkmans
Teamcoördinator communicatie
E-mail: i.eijkmans@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Marinka Sloof
Medewerker communicatie (online)
E-mail: m.sloof@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Britt Nieuwenhuijse
Medewerker communicatie (online)
E-mail: b.nieuwenhuijse@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl
 

Monique Helderman
Medewerker marketing en communicatie
E-mail: m.helderman@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Majolein van der Donck
(Online)communicatie Adviseur - project Hartvrienden 
m.vanderdonck@verwijder-dit.hartstichting.nl
 

Bert-Jan van Veen
Projectleider vakantieweken
E-mail: bj.vanveen@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl

Bianca Abutan
Voorlichter Infolijn Hart en Vaten
E-mail: b.abutan@verwijder-dit.hartenvaatgroep.nl